Завершився Кубок Націй в Іспанії

У престижному змаганні за Кубок Націй, фінал якого минув 1 жовтня 2017 року столиці Іспанії, перемогли голландці.

Золоту медаль здобула команда Гаррі Смолдерса, Майка Хендрікса, Марка Хутзагера та Юра Врілінга — всього одне штрафне очко на команду. Впритул за ними йдуть: команда з США — всього 2 штрафних очка та бельгійська команда, яка відстала від американської всього на півтори секунди.

У той же день пройшло кінне змагання Кубка Барселони, в якому перше місце зайняв бельгійський наїзник Пітер Дево на коні Клер Зет, а друге місце отримав француз Кевін Стаут і його Сільвер Дьюкс де Віртон, замикає трійку лідерів канадець Ерік Ламаз на Чакко Кіді.

Світ кінного спорту, який здається спортом еліти, насправді набагато ближче, ніж може здатися. Приходьте в наш кінноспортивний клуб «Сілін», де ви зможете відчути свободу і швидкість, проїхавшись на наших породистих конях.